Real Boxing 2 CREED Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Vivid Games S.A.
Güncellenme:24.05.2023

Android için Real Boxing 2 CREED

CREED(TM) filminin resmi mobil oyunu Real Boxing 2 CREED(TM) ile dövüşü yeni bir boyuta taşıyın. Efsane boksör Rocky Balboa ile antrenman yapın ve ödüllü Real Boxing(TM)'in devamı olan bu oyunda Dünya Şampiyonu olun. 2. Raunda hazır mısınız?

CREED OLUN VE KİMİN SOYUNDAN GELDİĞİNİZİ GÖSTERİN
Ringe Rocky Balboa'nın efsanevi rakibi Apollo Creed'in oğlu Adonis Johnson olarak çık ve dövüş. Şimdi vizyonda olan CREED filminin resmi oyununda elit boksörlerle mücadele et, benzersiz CREED temalı öğelerin kilidini aç ve mirasının bir isimden fazlası olduğunu kanıtla!

SONU GELMEYEN BİR MMO DÖVÜŞ SERÜVENİNE KATILIN
Üst düzey boks şampiyonları camiasına meydan okuyun ve tekli veya çoklu oynayarak, heyecan dolu yüzlerce etkinlikte, konulu dövüşlerde ve sonu gelmeyen Kariyer Modu'ndaki turnuvalarda, dünyanın dört bir yanından oyuncularla dövüşün.

HIZLI TEMPOLU RİNG AKSİYONLARINA KATILIN
Direk, kroşe, aparkat, gövde yumruklarında ustalaşın; bunları yıkıcı özel yumruklarla birleştirin ve rakibinizi KO (nakavt) etmek için en başarılı komboyu üretme konusunda kendinizi geliştirmeye odaklanın.

EŞSİZ PATRONLARA KARŞI SAVAŞ
Her biri sona ermeden önce sınırlı süre için meydan okumaya açık olan yeni türde bir rakiple boy ölçüşün. Hepsini yenin, epik donanımlarını alın ve ringde karışıklık çıkarmak için kullanın.

BOKS STİLİNİZİ SEÇİN
Boksörünüzün kuvvetini, enerjisini, hızını ve dayanıklılığını geliştirin, yeteneklerinizi üst seviyelere taşıyın ve kendi dövüş stilinizi yaratmak için sağlam destekler elde edin.

YÜZLERCE GÜÇLÜ ÖĞENİN KİLİDİNİ AÇIN
Oyunda ilerledikçe giderek geliştirilen ve kişiselleştirilebilen birbirinden eşsiz ekipmanlara erişim hakkı kazanarak, boksörünüzün dövüş istatistiklerini ve yeteneklerini yükseltin.

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ DÖVÜŞÇÜYÜ YARATIN
Vücut ağırlığından, kas yapısına, tavrından, göz rengi ve burun şekli gibi küçük detaylara kadar sağlam seçimler yaparak kendi boksörünüzü yaratın.

ARKADAŞLARINIZLA BAĞLANTI KURUN
Bir arkadaşınızı davet edin ve buranın en iyi boksörünün kim olduğunu görmek için hemen gerçek zamanlı PVP boks maçında yumruklarınızı konuşturun. En hızlı KO ve liderlik sıralamasındaki çeşitli kategorilerde en yüksek skoru yakalamak için dövüşün.Arkadaşlarınıza ve rakiplerinize hediyeler gönderin ve onlardan hediyeler alın. Asla rekabeti bırakmayın!

HEYECAN DOLU KISA MAÇLAR YAPIN
Dövüşçünüzü heyecan dolu kısa maçlarda Rocky Balboa ile dövüştürerek eğitin ve birbirinden muhteşem ödüller kazanma şansını yakalamak için Günlük Piyango'da şansınızı deneyin.

UNREAL ENGINE 4'UN GÜCÜNÜ HİSSEDİN
En dinamik ve görsel anlamda en büyüleyici MMO dövüş oyunu deneyimi yaşamak için Unreal Engine 4 teknolojisinin gücünden tam anlamıyla faydalanarak ağzınızı açık bırakacak grafiklere tanık olun.

Kulübe katılın, dövüşçünüzü yaratın ve Gelmiş Geçmiş En İyi Dövüş Oyunu Real Boxing 2 CREED'le boks yapmaya başlayın.

Real Boxing 2 CREED - QR Kodu

Android Real Boxing 2 CREED QR Kod

Android için Real Boxing 2 CREED Ekran Görüntüleri

Real Boxing 2 CREED Resimleri Real Boxing 2 CREED Resimleri Real Boxing 2 CREED Resimleri Real Boxing 2 CREED Resimleri Real Boxing 2 CREED Resimleri Real Boxing 2 CREED Resimleri

Android için Real Boxing 2 CREED Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın