ComGenda indir

3 (4 oy)
Lisans: Deneme
Boyut: 35.5 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
ComGenda Ekran Görüntüsü

Comgenda, firmalar, kurumlar ve şirketler için hazırlanmış kurumsal yönetim otomasyon sistemidir. Programda yer alan modüller aşağıda sıralanmıştır.

Görevler Modülü:

Proje/İş tabanlı bir görevlendirme sistemine sahip olan bu modüle ana projelerinizi/işlerinizi kaydedebilir ve bu projeler/işler kapsamında çalışanlarınıza görevler ekleyebilirsiniz. Bu görevlendirmeleri tek tek yapabileceğiniz gibi topluca da yapabilirsiniz. Görevler tanımladıktan sonra otomatik olarak kişilere program üzerinden ve email yoluyla bildirim gönderilecektir. Ayrıca görevlerin bitmesine 24 ve 3 saat kala otomatik uyarı bildirimleri gönderilmektedir. Görev bitiş zamanı geçtiğinde ve görev henüz tamamlanmamışsa yine uyarı bildirimi otomatik olarak gönderilmektedir.

Görev modülü gelişmiş bir sorgulama özelliğini de içinde barındırır. Belirli bir tarih aralığı, kişi, birim, proje vb. kriterlere göre sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca görev modülü, görev akışlarını bir tarih şeridi şeklinde görebileceğiniz diagram özelliğine de sahiptir.

Kişiler Modülü:

ComGenda çalışanlarınızın birim, ünvan, telefon, email gibi temel bilgilerini girebileceğiniz bir kişiler modülünü de kullanımınıza sunar. Çalışanlarınızın resimlerini de kaydedebileceğiniz bu modülde programa giriş kullanıcı adı ve şifrelerini belirleyebilir ve programın kullanımı ile ilgili bir takım yetkiler verebilirsiniz. Bu modül üzerinde yer alan hareket dökümü ile çalışanlarınızın programa ne zaman giriş yaptıklarını da takip etmeniz mümkündür.

Görüşmeler/Randevu Modülü:

ComGenda size gelişmiş bir görüşme/randevu modülünü de beraberinde sunar. Programa giriş hakkına sahip herkes başka bir kullanıcıdan görüşme talep edebilir. Randevular kişilerin müsaitlik durumları ajanda ve diğer randevu verilerine göre belirlenip talep gerçekleştirilebilir. Randevuların talep edilmesi, kabulu ve reddedilmesi gibi işlemler sonucunda ilgili kişilere bildirim gönderilir.

Araç/Yer Tahsis Modülü:

Firma/kurumunuzda yer alan araçların ve toplantı odası gibi yerlerin tahsisini de kolayca takip edebileceğiniz bu modül ile araç ve yerlerin müsaitlik durumunu bir diagram üzerinde kolayca görebilir ve ilgili kişilere tahsis edebilirsiniz. Bu modül içerisindeki harekertler de ilgili kişilere bildirim olarak gönderilmektedir.

Ajanda Modülü:

ComGenda beraberinde size özel bir ajanda modülü ile gelmektedir. Bu ajandaya dilediğiniz aktiviteleri girebilir ve gerekli bildirimleri alabilirsiniz. Ayrıca ajandanıza girdiğiniz aktivitelerin zamanlarını randevuya kapatma imkanı sunmaktadır. Örneğin bir iş gezisine çıktığınızda bu zaman dilimini görüşmelere kapatmanız mümkündür. Ayrıca ajandam bölümünden diğer kullanıclara mesaj ve dosya gönderme imkanınız da mevcuttur.

Bildirim Müdülü:

ComGenda size gönderilen tüm bildirimleri görebileceğiniz ve yöneteceğiniz bir modül ile birlikte kurulur.

Veri Tabanı Ayarı:

ComGenda, MS SQL EXPRESS LOCALDB ile birlikte kurulur ve kendi veri tabanı dosyasına sahiptir. Ancak isterseniz uzak sunucudaki ya da kendi yerel ağınızda bulunan sunucudaki bir veri tabanına da bağlantı sağlayabilir ve programın çalışması için gerekli olan tüm tabloları tek tıklama ile oluşturabilirsiniz.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın