Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Dragon Storm Fantasy PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

Dragon Storm Fantasy PC

Arcus ülkesi, karanlığın ve savaşın kol gezdiği bir ülke. Bu ülkenin, kahraman savaşçılara ihtiyacı var. Bu kahraman savaşçılar, ejderhalar gibi güçlü, atik ve gözü kara olmalı. Dragon Storm Fantasy’nin yeni kahramanlarından biri olmaya ne dersin? Arena savaşlarına katılarak gücünü gösterebilir ve Arcus için biçilmiş kaftan olduğunu kanıtlayabilirsin.

Dragon Storm Fantasy’de, server’lar arası bir yolculuğa çıkacak ve oyun bittiğinde eskisi gibi olmayacaksın. Dilersen solo olarak oynayabilir, dilersen de müttefiklerinden destek alarak tüm dünyaya yalnız olmadığını gösterebilirsin. Solo ya da müttefiklerinle, tüm gücünü topla ve server’lar arası savaşlara katıl. Arcus’un zengin kaynaklarını toplayarak güçlen ve ganimetlerini artır. Ülkeyi keşfet ve gizli sırları açığa çıkar. Farklı ülkelerle savaşlara katıl ve Arcus’un güvende olduğundan emin ol. Arcus ülkesini kurtarmaya çalışırken tek başına olmayacaksın.

Dragon Storm Fantasy’nin birbirinden güçlü ve görkemli ejderhaları da yanında olacak. Oyundaki ejderhaların kilidini aç ve gücüne güç kat. Ejderhalarını yöneterek savaşları kazan ve Arcus’un tekrar mutluluğa ve huzura kavuşmasına yardım et. Oyundaki boss’larla savaş ve eşsiz kaynaklar elde et. Onları yağmalayarak ellerindeki her şeye sahip ol. Unutma, savaşta her şey mübah! Kankalarını Dragon Storm Fantasy’ye davet et ve onlarla beraber, boss’lara karşı savaş aç.

Dragon Storm Fantasy’deki boss’lar çok güçlü ve korkunç olabilirler ama onları yendiğinde kazanacağın kaynaklar buna değer. Oyundaki serbest ticaret sistemiyle kaynaklarını satabilir ve zenginliğine zenginlik katabilirsin. Dragon Storm Fantasy’yi BlueStacks’le oyna ve çevrimdışıyken bile kaynak toplamanın keyfine var.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın