Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Guardians of Cloudia PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

Guardians of Cloudia PC Oyunu

Guardians of Cloudia, Neocraft Limited tarafından geliştirilmiş bir rol yapma oyunudur. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya Mac’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur.

Yapımcı stüdyoyu Immortal Destiny, Tales of Wind ve Eternal Sword gibi oyunlardan tanıyoruz. Guardians of Cloudia, stüdyonun önceki işlerini anımsatan bir yapım ve aksiyon rol yapma oyunu kategorisine giriyor. Cloudia şehrine yeni gelmiş bir kâşifsiniz: Bulutların üzerinde uçan bu şehir, keşfedecek sayısız şey sunuyor. 5 farklı kahraman sınıfından birini seçip onların hepsini keşfetmeye hazır mısınız? Her sınıf, 2 farklı gelişmiş sınıfa evrim geçirebiliyor ve kullanacağınız yeteneklere serbestçe karar verebiliyorsunuz: Her kahraman bir diğerinden farklı olabiliyor.

Android için geliştirilen Guardians of Cloudia, Ayrıca toplayabileceğiniz 100 adetten fazla evcil hayvan da içeriyor. Bunlar sadece kozmetik öğeler değil: Her evcil hayvan kendi özel yetenek setine sahip ve onları bir bonus elde etmek için kullanabiliyorsunuz. Kozmetik demişken, oyun bu konuda oldukça başarılı: Üzerinizdeki her giysi (ve her silah) için farklı bir görünüm seçebilmeniz mümkün. Görev yapmaktan sıkılırsanız, üç seçeneğiniz var: Yapımcıların dünyanın gizli köşelerine yerleştirdikleri sürpriz yumurtaları bulmaya çalışabilirsiniz. Oyundaki başka bir karakterle evlenip birlikte maceralara atılabilirsiniz. Ya da, Battle Royale, 1V1 Düello, 5V5 Savaş, İttifak Savaşı gibi modlara sahip PvP özelliğini denersiniz. Guardians of Cloudia, bir aksiyon rol yapma oyunundan beklediğiniz her şeyi sunuyor.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın