Lisans: Deneme
Boyut: 65.5 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 16
KlinikSoft Hasta Takip Programı Ekran Görüntüsü
Programın ilk giriş şifresi '1' dir.
Daha sonra şifrenizi programın içinden değiştirebilirsiniz.
(Ayrıntılı Bilgi için www.indemsoft.com/Kliniksoft.html adresini tıklayınız.)

1. Program Server/Client ÇalışmaSistemine uyumlu olarak yazılmıştır.
2. Veritabanı olarak Firebird SQL Server kullanılmıştır.
3. Doktorlar hastalarını bilgisayar ortamında takip edebilir onlara yapılan tedavileri,anamnez bilgilerini,şikayetlerini v.b. bilgilerini kaydedebilirler.
4. Hasta ilk kez geldiğinde bir defaya mahsus hasta kayıt kartı açılarak hastaya bir kod numarası verilir ve ilgili bilgiler bir kez girildikten sonra bir daha hastanın tüm işlemleri bu numara üzerinden yürütülür.
5. Hastaların laboratuar ve röntgen tetkik işlemleri muayene kartına işlenebilir bir sonraki gelişinde bu bilgilerden faydalanılabilir.
6. Hastalara randevu verilerek takip edilebilir.
7. Birden fazla doktorla çalışılabilir.
8. Kullanıcı tanımlama bölümünde yetkilendirme yapılarak kullanıcıların program üzerinde izin verildiği kadar tasarruf etmelerine olanak sağlanabilir.
9. Programın her anında raporlama yapılabilir ve bunlar yazıcıdan çıktı olarak alınabilir.
10. Programda bazı bilgiler parametriktir ve bir kez girilir. Bundan sonra o bilgiler klavyeden girmek yerine seçerek veri girişi yapılır.
11. Verileri yedeklenebilir istendiği anda istenilen yedeğe dönülebilir.
12. Gelişmiş arama sistemiyle kayıt sayısı ne kadar çok olursa olsun aranan kayda en kısa zamanda ulaşılır.Aranan kaydın tam yazılışını bilmek gerekmez. Örneğin Yüksel DEMİRCİOĞLU ismini ararken “Yüksel DEMİRCİOĞLU ” şeklinde mi “YükselDEMİRCİOĞLU ” şeklinde mi yoksa “yüksel demircioğlu ” şeklinde mi yazıldığı önemli değildir.”y” harfine basılınca baş harfi “y“olan kişiler listelenir.”ü” harfine basılınca ise Yü ile başlayan kişiler listelenir.Ve daha “Yüksel DEMİRCİOĞLU ” yazmadan aranılan kayda ulaşılır.
13. Aramalarda büyük küçük harf ayrımı yoktur.Türkçe karakterleri kullanmak serbesttir.
14. Programın her aşamasında kullanılan mesajlar ile kullanıcı bilgilendirilerek hata yapması önlenmektedir.
15. Hastakayıtlarına resim eklenebilir.Bu resimler veritabanına kaydedilmeyeceğinden hiçbir şekilde programın boyutunu artırmaz ve yavaşlamasına neden olmaz.
16. Programın renkleri istendiği şekilde ayarlanabilir, hazır temalar kullanılabilir, sonra istenirse orijinal renklere dönülebilir.
17. Programdaki veriler tek tıklamayla web sayfası,word sayfası,excell sayfası olarak kaydedilebilir,istendiği şekilde düzenlenebilir,her türlü arama ve sorgu sonucu bu formatlarla çıktılanarak ,yazıcıdan döküm alınabilir.
18. Randevu formu ile hastalarınıza randevu verebilirsiniz.
Program 20 kayıtlık sınırlama ile gelmektedir.20 kayıttan sonra programa kayıt girişi durdurulmaktadır.Programı sınırsız tam sürüm olarak kullanılabilmesi için lisans formunda ve aşağıda yazılı bulunan mail adresine adınız,soyadınız,irtibat kurabileceğimiz bir telefon veya mail adresi, alacağınız programın adını, (Bu program için KlinikSoft yazmanız yeterlidir.) programın ürettiği (Lisans Formunda yazan Seri Numaraları)seri numaralarını ve sitemizde yayınlanan banka hesaplarından herhangi birine program bedelini yatırdığınızı belirten ve havale işlem numarasını içeren bir mesaj göndermeniz gerekmektedir.(Program Fiyatını www.indemsoft.com/Kliniksoft.html adresinden öğrenebilirsiniz.)Mailiniz bize ulaşır ulaşmaz tam sürüm lisans numaraları belirttiğiniz mail adresine gönderilecektir.Buna gerek olmamakla birlikte programın cd’sini de isteyen müşterilerimize program cd’ si de kargo ile ödemeli olarak gönderilir.Tüm bu konularda görüşmek ve bilgi almak içinde aşağıdaki adrese mail atabilirsiniz.

Web Adresi: www.indemsoft.com
İrtibat Telefon No: 0 532 563 68 52
Mail Adresi: [email protected]
Copyright@Yüksel Demircioğlu 2005-2019
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın