Lisans: Deneme
Boyut: 16.3 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Diş Klinik Yazılımı Ekran Görüntüsü

1. Hasta Kabul Modülü : Hasta Kabul Modülü ilk Müracatın Yapıldığı Hastamızın Kimlik ve Nufus Bilgilerinin Alındığı Ekranımızdır. Bu Ekran Aracılığı ile Hastamızı Hekime Yönlendirebilir ve Hastanın Başvurusu üzerinden, muhasebe, tedavi geçmişi, anemmez, randevuları, hasta kartı birleştirme gibi bir çok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2. Klinik Modülü : Hasta Kabul'den Yönlendirilen Hastalarımızı ilgili Polikliniği ve Hekimi Seçerek Karşıladığımız Hastalarımızın ismini 2. Bir Monitöre Yansıtarak Kabulünü Yaptığımız Ekrandır. Bu Ekranda Hastaya Yapılan Tüm Hizmetleri Hasta Kartına işler ve Hastamıza Rapor Verebilir, Radyolojiye Sevk Edip Kaytlı Röntgen Filmlerini Görebiliriz, Anemez Oluşturabilir, tedavi notu alabilir, Epikriz Yazdırabilirsiniz

3. Radyoloji Modölü : Klinik Modülünden Sevk Edilen Hastalarımızı 2. Bir Hasta çağırma Monitörüne Yansıtarak çağırabilir ve tum rontgen cihazlarindan otomatik aktarim yapabilir yada Twain sürücüsü ile görüntü alabilirsiniz, isterseniz de Hastanın Getirdiği CD. içeriğindeki Filmlerinizi Sisteme Kaydedebilirsiniz.

4. Vezne Modülü : Klinik Modülünden Hasta Kartına Girilen Hizmetlerin ücretlerini Tahsil Edip, kasa hareketleri ve cari ödemeleri yapilan muhasebe Ekranımızdır. Tahsilat Yaptıktan Sonra Sürekli Forma Makbuz Basabiliriz. Tahsildar işlemeri, Gunluk Haftalık ve Aylık Tahsilat Raporları Mevcuttur.

5. Bilgi işlem Modülü : Varolan Tüm Modüller, Kullanıcılar, Hekimler, Hizmetler, Parametreler, Veri Tabanı ve Yedekleme Lisans işlemleri Gibi Tüm Ayarlamaların Yapıldığı Yönetim Modülüdür.

6. Bilgi Ekranı Modülü : Klinik , Radyoloji Gibi Hastalarımızın Sırada Bekledikleri Durumlar için Kabul Edilen Hastanın ismini ve ilgili Hekimin Adını 2. Bir Monitöre Yansıtmak ve Hastamızı Bu şekilde çağırmak Amacıyla Kullanmaktayız.

7. Mesaj Modülü : Kullanıcıların birbirleri ile mesajlaşıp bilgi işlem personeli ile iletişim kurarak teknik sorunlara çözüm üreteceği bilgi paylaşıp sohbet edebildikleri sade ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahip mesajlaşma uygulamasıdır.

8. SQL Backup ve Restore (Yedek Alıp Verme) : Sistemimiz Microsoft Tarafından ücretsiz Olarak Sunulan SQL Express Alt yapısında çalışmaktadır. SQL den Yedek Alıp Vermek için Parsanda Bilişim Hizmetleri Tarafından Yazılan Bir Uygulmadır.

9. SMS Modülü ve Servisi : Sms modülünden isteğe bağlı olarak müşterilerinize topluca yada bireysel, kurum başlıklı smsler gönderebilir, yada SMS servisini çalıştırıp bir sonraki günün randevulu hastalarına otomatik olarak sms gönderebilirsiniz.

Önemli Notlar: Uygulama Ücretli Bir Sürümdür, Lisans Olmadan Klinik Uygulamasında Hastalara İşlem Yapamazsınız.

Diş Klinik Yazılımı Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın