Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4.3 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 17
Notepad3 Ekran Görüntüsü

Windows Notepad Geliştirilmiş Versiyonu

Notepad3, sözdizimi vurgulamalı, hızlı ve hafif Scintilla tabanlı bir metin düzenleyicisidir. Küçük bir bellek kullanımı var, ancak çoğu programlama işini gerçekleştirecek kadar güçlüdür.

Ayrıca, Notepad3'te çeşitli biçimlerde (ASCII, UTF-8 ve UTF-16) kodlamalarını dönüştüren kod katlama, köşeli parantez eşleştirme, otomatik girinti, sözcük otomatik tamamlama, yeni satır biçimi dönüştürme (DOS (CR / LF), Unix (LF) ve Macintosh (CR) biçimleri), birden çok geri alma veya yeniden yapma, yer imleri ve düzenli ifade tabanlı bulma ve değiştirme özelliklerine de yer verilmiştir.

Notepad3'ün desteklediği dillerin bir kısmı aşağıdaki şekildedir.
ASP, assembly dili, AutoHotkey, AutoIt3, AviSynth, Bash, BAT, C, C ++, C #, CMake, CoffeeScript, Ortak Ağ Geçidi Arabirimi (CGI), Basamaklı Stil Sayfaları (CSS), DIFF, HTML, INF için sözdizimi vurgulama desteği sunar , INI, Inno Kurulum, Java, JavaScript, LaTeX, Luke, Markdown, NSIS, Pascal, Perl, PHP, Python, REG, Ruby, SQL, Tcl, Visual Basic (VB), VBScript, VHDL komut dosyaları, XHTML, XML, YAML Ve NFO ANSI sanatı için geliştirilmiş destek.

 
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın