Lisans: Ücretsiz
Boyut: 47.4 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Nvidia Broadcast Ekran Görüntüsü
Nvidia Broadcast uygulaması, oyun alanınızı ev tipi yayın stüdyosuna dönüştürür; canlı yayınlarınızı, görüntülü sohbetlerinizi ve hatta video konferans görüşmelerinizi gürültü giderme, sanal arka plan ve web kamera otomatik çerçevesi gibi yapay zeka destekli ses ve video efektleriyle bir üst seviyeye taşır.

Yüksek klavye sesi. Rahatsız edici mikrofon paraziti. Gürültülü çalışan PC fanları. Gürültü Giderme özelliğinde, arka plandaki istenmeyen gürültüleri tek tuşla ortadan kaldırmak için yapay zeka kullanılır.

Sessiz bir ortam bulmak zorunda kalmadan yayın yapın veya uzaktan toplantıya katılın. Veya gürültülü ortamdaki oyuncuların sesini kapatarak daha kolay anlaşılmalarını sağlayın. NVIDIA Broadcast ile bunlar oldukça hızlı ve kolaydır.

Anında kontrolün sağladığı yaratıcı imkanlar parmağınızın ucunda. Arka Plan Kaldırma, Değiştirme ve Bulanıklaştırma (beta) pahalı ekipmana veya karmaşık aydınlatma kurulumlarına ihtiyaç duymadan arka planınızı özelleştirmenize olanak sağlar. Nerede olursanız olun, web kameranızın gördüğü alanları yapay zeka destekli güçlü yeşil perde efektleriyle oyun veya iş amaçlı olarak istediğiniz gibi kişiselleştirin. Olasılıkların sonu yok.

Işık, kamera, uygulama. Otomatik olarak kırpma ve yakınlaştırma yapan otomatik çerçeveleme (beta) özelliği sayesinde, hareketlerinizi gerçek zamanlı olarak takip edin ve hareket ederken bile öne çıkın.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın