Lisans: Deneme
Boyut: 13.6 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 9
Wise ImageX Ekran Görüntüsü

Yapay Zeka Resim Düzenleme Programı

Wise ImageX, yapay zeka destekli fotoğraf onarım teknolojisiyle eski, bulanık, yıpranmış, solmuş ve hasar görmüş fotoğrafları kolayca geri yüklemenize yardımcı olur ve sonuçta size değerli anılarınızı koruyan net, yüksek kaliteli görüntüler sunar.

Karmaşık işlemlere gerek yoktur ve gelişmiş Photoshop veya diğer görüntü düzenleme becerilerine gerek yoktur. Fotoğrafları Wise ImageX'e verin, siyah beyaz fotoğraflarınızı tek tıkla renkli fotoğraflara dönüştürün.

Yalnızca birkaç tıklamayla hedef görüntüdeki yüzü zahmetsizce kaynak görüntüye dönüştürür. İster eğlenceli fotoğraflar yaratmak istiyor olun, ister kendinizi farklı senaryolarda hayal edin, ister sadece arkadaşlarınız ve aile fotoğraflarınızla eğlenin.

Görüntüleri orijinal boyutlarının 2 katına, 4 katına ve hatta 8 katına kadar kolayca büyütün. Çözünürlüğü artırın, resimlerin ayrıntılarını ve renklerini iyileştirin ve baskı kalitesini iyileştirin. Eski, düşük çözünürlüklü fotoğraflarınızı tek tıklamayla ultra yüksek çözünürlüğe yükseltin.

%80'e varan sıkıştırma oranı. Görüntü genişliğini ve yüksekliğini değiştirmeden renk bit derinliğini azaltarak dosya boyutunu küçültün ve kayıpsız sıkıştırma elde edin. PNG, JPG, APNG ve WEBP'nin sıkıştırılmasını destekler.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın