Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
RAID: Shadow Legends PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

RAID: Shadow Legends PC Oyunu

Teleria Evreni’nin başı dertte ve onu kurtarmanın sadece tek bir yolu var: dünyanın en gözü kara ve efsanevi savaşçılarını bulup, kurtuluş orduna dahil etmek. Ak ve kara birbirine karışmış durumda ve kimin iyi, kimin kötü olduğunu tahmin etmek çok zor. RAID: Shadow Legends’da sana zor bir görev düşüyor. Kahramanlarını bir araya getir ve onları eğit. Savaşçılarını en güçlü ve son teknoloji silahlarla donat. Düşman birliklerine beklenmedik baskınlar düzenle ve onları zayıflat. Bu güzel evreni sadece birlik olmanın gücü kurtarabilir.

RAID: Shadow Legends’ı, ücretsiz ve güncel BlueStacks 4 uygulamasıyla PC ya da Mac’le oyna ve inanılmaz 16 karakter grubu arasından dilediğini seç. Daha önce de belirttiğimiz gibi, oyunda karakter grubu seçimin çok önemli. Her karakter grubunun kendine ait özellikleri bulunuyor ve işine en çok yarayacak özellikleri takımında toplaman gerekiyor. RAID: Shadow Legends, aynı zamanda strateji ağırlıklı bir oyun. Bu durumda, geliştireceğin stratejiler de çok önemli. Bu stratejilerle Arena’lara katıl ve rakiplerini alt et. Güçlü düşmanları, yaratıkları ve hatta ateş saçan ejderhaları yık ve geç. Biz kahraman olmaktan bahsetmiyoruz, karşına çıkan tüm engelleri aşıp, Teleria’yı kurtarıp bir efsanee olarak hatırlanmanndan bahsediyoruz!

Bunu yaparken BlueStacks 4’ün desteğinden faydalanmayı unutma! Liderlik özelliklerini ortaya çıkar ve kullan, birlik olabileceğini ve civardaki en iyi kahramanlara sahip olduğunu herkese göster. Hemen ücretsiz BlueStacks 4’ü ve RAID: Shadow Legends’ı indir ve bu epik maceranın ilk fitilini ateşle.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın