Lisans: Ücretsiz
Boyut: 95.4 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Samsung DeX Ekran Görüntüsü

Telefon Ekranını PC'de Görüntüleme

Cihazlar arasında çoklu görevleri ustalıkla tamamlayın. Galaxy'nizi monitörünüze veya televizyonunuza bağlayarak görüntülere büyük ekranda hayat verin.

Sadece bir USB kablosuyla, Samsung DeX ile telefonunuzun PC'de ve Mac'te sunacağı tüm olanakların kapısını aralayın.

- Sunum dosyanızı masanızda bulunan akıllı telefonunuza yükleyin, ardından toplantı odasındaki monitöre uygun kablo ile bağlanarak sunumunuza kolayca erişin. Bağlandıktan sonra telefonunuzdaki slaytlar arasında gezinin.

- Tabletinizi kullanarak video konferansı toplantı odasındaki televizyona yansıtın ve iş arkadaşlarınızın net bir şekilde görebilmesini sağlayın. Aynı zamanda da tabletinizde not alabilirsiniz.

- Resmin tamamını monitör üzerinde görürken cihaz üzerinde yakınlaştırarak ve çizim yaparak Adobe Sketch uygulamasındaki ayrıntıların görülmesini sağlayın.

- Çocuğunuz televizyonda YouTube videosu izlerken telefonunuzu kullanmaya devam edin.

Aynı Anda İki Ekran
Çoklu görev becerilerini bir üst seviyeye taşıyın. Samsung DeX modunda, telefonunuzu telefon olarak kullanmaya devam ederken videolar, sanat eserleri ve belgeleri daha büyük bir ekranda daha yakından görüntüleyebilirsiniz. Mesajlarınızı kontrol ederken monitörde film izleyin veya telefonda konuşurken dikkatinizi dağıtmadan belgelere göz atın. Samsung DeX ile iki katını yapmak için iki ekranınız olur.

Sadece bir USB kablosu aracılığıyla Samsung DeX'i bilgisayarınızda kullanabilir hale gelin. Dosyalarınızı kolayca cihazdan cihaza sürükleyip bırakın. Fare ve klavye kullanarak bilgisayarınızda veya Mac'inizde daha fazla iş yapın.
Önemli Notlar: * Sadece Galaxy Note10/Note10+ ve sonraki sürümlerde kullanılabilir, PC uygulamasının indirilmesi gerekir.
* PC için DeX; Windows 7, 10 sürümleri ile Mac OS'un 10.13'ten sonraki sürümlerinde çalışır.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın