Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
War Robots Multiplayer Battles PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

War Robots Multiplayer Battles PC Oyunu

War Robots, PIXONIC video ve oyun geliştirme şirketi tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüş aksiyon türü bir oyun. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya MAC’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur. Balistik füzeler, plazma topları, dev tüfekler ve çok daha fazlasını kullanarak rakiplerin yerle bir et. BlueStacks ile hemen bilgisayarında oyna!

Tüm dünyadan rakiplere karşı efsanevi PvP savaşlarına hazır mısın? Onlara kimin en iyi stratejiyi belirlediğini, kimin en akıllı en hızlı ve en zorlu pilot olduğunu göster. Sürpriz saldıralar ve taktiksel manevralar yapabilir ve düşmanlarına karşı avantaj elde edebilirsin. Bu oyunda cesaretten çok daha fazlasına ihtiyacın var. Düşmanlarına en iyi numaraları hazırla, onları tuzaklarına çek ve yok et! War Robots çevrimiçi evreninde en iyi mekanik komutan olduğunu herkese kanıtla!

Her robot senin seçtiğin silahlar ve modüllerle özelleştirilebilir. En sevdiğin komboyu tespit et ve robotunu stiline göre geliştir. Çoklu oyuncuda birlikte savaşabilir ve çevrimiçi diğer oyuncularla takım olabilirsin. Ya da Arena ya da Anarşi gibi modları seçerek tek tabanca takılabilirsin. Kendi tarzını oluşturabileceğin benzersiz tasarım ve güçlere sahip 50’den fazla robot seni bekliyor!

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın