Dr. Darkness Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:364 MB
Gerekli Sürüm:iOS  8.2 ve üzeri
Geliştirici:BROBABIL IC VE DIS TICARET LTD STI
Güncellenme:19.06.2017

iPhone ve iPad için Dr. Darkness

Kara büyücü asasını yere vurdu ve o büyülü sözleri fısıldadı. Korkutucu bir sesle birlikte güneş toz bulutu ile kaplanmaya başladı. Karanlık tüm dünyayı ele geçirmeye başlamıştı.

Kara büyücü dünyayı karanlığa mahkum etti ve ışığı lanetledi. Karanlığı koruyabilmek için kendisine özel güçlere sahip yaratıklar üretmeye başladı ve kara kaleye çekildi. Dünyanın tekrar ışığa kavuşabilmesi ve güneşi görebilmesi için kara büyücünün askerlerinin yok edilerek, kara büyücünün ölmesi gerekiyordu.

Bunu yapabilecek güçte tek bir kişi vardı, Dr. Darkness isimli cesur savaşçı. Kılıcında bulunan ışık büyüsü sayesinde karanlığın canavarlarına, gölgelerde saklanan yaratıklarla savaşabilecek yeteneklere sahipti.

Dr. Darkness adı verilen süper kahraman, kılıcını ve özel büyülü güçleriyle kara büyücünün peşine düştü, fakat onu bekleyen yüzlerce farklı düşman ve zorluk seviyesiyle karşılaşacaktı.
Dr. Darkness etkileyici grafiklere, örümcek zindanına ve birbirinden farklı görsel ve ses efektleri ile sizi kendisine hayran bırakacak. Her bölümde farklı kurgusu ve senaryosu ile hiç düşmeyen aksiyon temposu ile oynamaktan hiç sıkılmayacaksınız. Bölümler ve yaratıklar güçlendikçe sizde Dr. Darkness karakterinizin saldırma ve savunma güçlerini arttırabilir. Kara büyüyle savaşabilecek güçte özel saldırı efektleri alabilir, can ve büyü iksirleri ile gölgelerle savaşabileceksiniz.

Dr. Darkness - QR Kodu

iPhone ve iPad Dr. Darkness QR Kod

iPhone ve iPad için Dr. Darkness Ekran Görüntüleri

Dr. Darkness Resimleri Dr. Darkness Resimleri Dr. Darkness Resimleri Dr. Darkness Resimleri Dr. Darkness Resimleri

iPhone ve iPad için Dr. Darkness Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın