FitWell Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:137 MB
Gerekli Sürüm:iOS  10.0 ve üzeri
Geliştirici:Fitvel Bilisim ve Saglik Hizmetleri A.S.
Güncellenme:17.01.2018

iPhone ve iPad için FitWell

Fit Olmak ve Sağlıklı Yaşamak için Gereken Tek Uygulama

“İster yeni başla, ister tecrübeli sporcu ol... FitWell’in senin için hazırladığı, seninle birlikte gelişen egzersiz programıyla hedefine ulaşırsın. İstediğin vücuda kavuşmaya hazırsan, hemen şimdi başlayalım!” 
-Murat Can Üner, (A Milli Futbol Takımı Performans Antrenörü,FitWell Koçu)

“Amacına ulaşmak için aldığın kalori kadar, ne yediğin de çok önemli. FitWell’de beslenme programını senin için özel olarak hazırlıyoruz. Öğünlerini binlerce seçenek arasından, hedefine ve alışkanlıklarına göre oluşturuyoruz. Böylece diyet yaparken ne yiyeceğim derdine son veriyoruz!”
-Cenk Özyılmaz (Uzman Diyetisyen, FitWell Beslenme Uzmanı)

FitWell, kilo vermeyi, kaslarını geliştirmeyi ve vücudunu şekle sokmayı hedefleyen, iyi görünerek sağlıklı yaşamak isteyen herkesin kolayca kullanabileceği, sonuç veren bir uygulama. Vücudunu analiz ederek ve hedef belirlemeni sağlar. Sana özel beslenme ve egzersiz programları hazırlar. Düzenli raporlar, hatırlatmalar ve ipuçlarıyla seni sürekli motive eder ve hedefine ulaşmanı sağlar.

FitWell’in Özellikleri:

+ Yeni iOS8 Sağlık Uyumlu: Farklı sağlık uygulamalarının oluşturduğu besinden alınan kalori ve aktif yakılan kalori bilgilerini kişisel hedefine ve programına uygun olarak FitWell üzerinden takip edebilirsin. 

+ Hedef Belirleme: FitWell, öncelikle vücut yapını değerlendirir ve sana en uygun hedefi belirler.

+ Ücretsiz FitWell Analizi: Kişisel alışkanlıklarını, genel sağlık durumunu ve yaşam biçimini değerlendirerek kapsamlı bir vücut sağlığı analizi yapar.

+ Kişiye Özel Beslenme Programı: Hedefin, tercihlerin ve vücut analizinin sonucuna göre Fitwell, Türk ve dünya mutfaklarından birçok besin seçeneğiyle, sadece sana özel bir beslenme programı oluşturur. 

+ Kişiye Özel Egzersiz Programı: Gücünü test ederek, seviyene ve hedefine en uygun egzersiz programını oluşturan FitWell, ilerlemeni her gün takip eder. Seninle beraber programın zorluk seviyesi değişir ve içeriği sürekli gelişir. FitWell egzersizleri için herhangi bir ekipmana veya spor salonuna ihtiyacın olmaz. 

+ HD Egzersiz Videoları: 300’ün üzerinde hareket, sınırsız egzersiz kombinasyonu ve sürekli yenilenen tematik programlarıyla FitWell her seviyeye hitap eder. HD kalitesindeki egzersiz videolarını Milli Sporcular ve usta antrenörlerden oluşan FitWell eğitmenleri canlandırıyor. Apple TV aracılığı ile egzersizlerini televizyonundan izleyebilirsin. 

+ Müzik Çalar: FitWell’in gelişmiş müzik çalarıyla, egzersizlerini yaparken FitWell müziklerini ya da telefonundaki başka bir müzik uygulamasından dilediğin müziği dinleyebilirsin.

+ Log’lama: Hedefine ulaşmak için geçtiğin aşamaları yakından takip etmeni sağlar. Yürüdüğün mesafe, içtiğin su, yediğin yemek, yaptığın aktivite ve tamamladığın egzersiz gibi birçok davranışı pratik loglama özelliği sayesinde kolayca takip edebilirsin.

+ Adım Sayar: FitWell gün boyu attığın adımı, başka hiçbir cihaza ihtiyaç olmadan otomatik olarak takip eder. Yaptığın diğer aktiviteler ve tamamladığın egzersizlerle beraber yaktığın aktif kalori miktarını hesaplar ve raporlar. 

+Raporlar: Günlük, haftalık ve aylık raporlar sayesinde hedefe ne kadar yaklaştığını görür ve performansınla ilgili daha detaylı bilgi alırsın.

+ Hedefine Özel İçerikler: FitWell hedefe yönelik bilgi, tavsiye, ipuçları, trendler ve aktivitelerle ilgili zengin içerikleri düzenli olarak paylaşır.

FitWell - QR Kodu

iPhone ve iPad FitWell QR Kod

FitWell - Yenilikler

Bu güncellemede çeşitli hataları giderdik ve tasarım iyileştirmeleri yaptık.

Her türlü önerinizi, şikayetinizi ya da hata bildiriminizi [email protected] adresine çekinmeden gönderebilirsiniz.

iPhone ve iPad için FitWell Ekran Görüntüleri

FitWell Resimleri FitWell Resimleri FitWell Resimleri FitWell Resimleri FitWell Resimleri

iPhone ve iPad için FitWell Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın