Garbage Garage kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Garbage Garage kayıt ol, Garbage Garage oyna, Garbage Garage video, Garbage Garage üye ol, Garbage Garage nasıl oynanır, Garbage Garage kaydol, Garbage Garage Türkiye, Garbage Garage tr, Garbage Garage online, Garbage Garage rehberi, Garbage Garage genel bilgiler, Garbage Garage bilgi, Garbage Garage resimleri, Garbage Garage trailer

Tarayıcı tabanlı simülasyon oyunu olan Garbage Garage'de size ait olan hurda araç garajını yönetiyorsunuz. Upjers tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan Garbage Garage'dadoğru strateji belirleyip kısa sürede çok sayıda parça ve paraya sahip olabilir, hayalinizdeki arabayı elinizdeki kaynaklarla ortaya çıkartabilirsiniz.

Garajınıza gelen hurda otomobil, tank, uçak, tekne gibi araçların parçalarını sökün, 2 saniyede bir değişen anlık piyasa fiyatlarını takip ederek en kazançlı fiyata satın ve servetinizi arttırın. Araçlardan çıkarttığınız kaliteli parçaları kendi aracınız için kullanabilir veya marketten kendiniz için özel parçalar alabilirsiniz. 

Garbage Garage

Garajınızdaki otopark ve araç sökme rampalarını çoğaltarak daha kısa sürede daha fazla hurda aracı parçalayabilir, aynı zamanda garajınızı büyüterek daha kaliteli araçların gelmesini sağlayabilirsiniz.

Garbage Garage Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Garbage Garage Facebook Duyuruları:

Garbage Garage Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın