Tibia kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Tibia kayıt ol, Tibia oyna, Tibia video, Tibia üye ol, Tibia nasıl oynanır, Tibia kaydol, Tibia Türkiye, Tibia tr, Tibia online, Tibia rehberi, Tibia genel bilgiler, Tibia bilgi, Tibia resimleri, Tibia trailer
Avrupa'da yayınlanmaya başlayan en eski MMORPG oyunlarından biri olan Tibia başarılı bir şekilde uzun süredir hizmet vermeye devam ediyor. CipSoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyunu yükleme yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabiliyorsunuz.
 
Tibia
 
Site üzerinden oluşturduğunuz üye hesabında birden fazla karakter oluşturmanız mümkün. Karakter oluştururken Avrupa ya da Kuzey Amerika sunucularına dahil olabiliyorsunuz, optional pvp, open pvp ve hardcore pvp olmak üzere 3 sunucu tipi bulunan Tibia'nın grafikleri günümüz oyunlarıyla karşılaştırılğında oldukça düşük kalsa da kendine has bir tarz oluşturmuş durumda.
 
Oyunda Paladin, Druid, Knight ve Sorcerer olmak üzere 4 farklı karakter sınıfı bulunuyor. Herbiri farklı özelliklere sahip olan karakter sınıflardan birine dahil olduktan sonra karakterinizi geliştirerek çeşitli yetenekler kazanmasını sağlayabiliyorsunuz.
 
 Tibia
 
Orman ve şehirler gibi çeşitli ortamların, mühimmat ve ürünlerin yer aldığı Tibia'da karakterinizi donatarak farklı görünümlere sakabilirsiniz.
Tibia Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Tibia Facebook Duyuruları:

Tibia Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım