Soccer Star 22 Super Football Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Redvel Sports Games
Güncellenme:27.09.2023

Android için Soccer Star 22 Super Football

Yeni futbol oyunu muz Soccer Star 2022 Super Football ile dünyanın en iyi türk futbolcusu olun!

Dünya futbolu veya kadın futbolu tarihindeki en iyi Türk futbolcusu olabileceğiniz en iyi ücretsiz futbol oyunu nu yarattık.

Tüm bunlar için, sizi ne yaptığınızı gösterebileceğiniz ve kazanarak bir Soccer Star golcüsü olup olamayacağınızı görebileceğiniz harika türk futbol maçlarıyla güçlü duygularla dolu bir futbol sezonu olan 2022 futbol sezonuna hoş geldiniz. türkiye futbol ligi süper lig tüm maçları

Soccer Star 2022 Super Football gibi türk futbol ligi veya Süper Lig şampiyonu olmak için çok az futbolcu oyunu var, ayrıca yaşam tarzı bölümünde sayısız ev, araba veya farklı kıyafet satın alabilir ve sayesinde gerçek bir futbolcu gibi hissedebilirsiniz. 2022 yılının en iyi ücretsiz futbol oyunları bugün


Soccer Star 2022 Super Football ile Tff 2. lig gibi en düşük amatör futbol liglerinde veya Tff 1. ligde oynamaya başlayacak ve büyük bir profesyonel futbol efsanesi olma hayalleri ile futbol dünyasının en iyi Türk futbolcusu olacaksınız. profesyonel bir futbol efsanesi olana kadar yavaş yavaş futbol seviyelerine tırmanacaksınız, türkiye futbol ligi Süper Lig için savaşmaya başlayabilirsiniz ve Türkiye Millî Futbol Takımı sizi dünya futbol turnuvası veya türk futbolu gibi futbol şampiyonaları oynamaya çağıracak. super ligin, biz açık kupa ve dolu dolu olduğunuzda, dünyanın en iyi futbol takımları sizi imzalamak isteyecek ve hayalinizdeki takımla dünyanın en iyi futbolcusu olarak takımınızın yıldızı olabilirsiniz ve Avrupa futbolunu kazanabilirsiniz. takımlar turnuvası.

Bugün futbol oyunu tutkunuz olduğunu biliyoruz ve futbolun dünyanın en iyi futbolcusu olarak hayatınızın çok önemli bir bölümünü oynadığını biliyoruz. Aynı zamanda tutkumuz, saatlerce futbol oynayabileceğiniz en iyi futbol oyunu nu yaratmak ve böylece çok gerçekçi bir ücretsiz futbol oyunu oynadığınızı hissedebilmektir.

Diğer birçok ücretsiz futbol oyunu olabilir, ancak hiçbiri futbol oyunumuz gibi gerçekçi grafik kalitesine sahip değildir, burada futbol oyunu ve sonunda oynadığınız futbol şampiyonasını kazanma şansınızı artırmak için futbol da kullanabilirsiniz.

Ücretsiz futbol oyunumuzda birçok farklı futbol kartımız var, örneğin oyun destenizde toplayabileceğiniz bazı futbol :

Aşağıdaki gibi ÖZEL futbol :
Fiziksel hazırlayıcılar
Futbol ayakkabısı
Futbol Temsilcisi

EPIC futbol gibi:
Savunma taktikleri
Saldırı taktikleri

Her futbol maçı nda futbolcu duvar kağıtlarınızda kahramanınızın yeteneklerini geliştirebileceğiniz birçok ortak futbol kartı ve futbol birleştirerek inanılmaz beceri geliştirmeleri elde edebilirsiniz.

Bir Türk futbolcu veya futbolcu olarak bu beceri iyileştirmeleriyle, birinci veya Tff 2. lig oynayan ve böylece dünyanın en iyi futbol liglerinin büyük futbolcularına karşı oynayan futbolcuların futbol oyunlarını oynama olanağına sahip olacaksınız. Diğer futbol oyunları futbol maçları oynayabilirsiniz ama ücretsiz futbol oyunu Avrupa futbol müsabakalarında hatta Türkiye Millî Futbol Takımı ile veya tercih ettiğiniz futbol takımı ile dünya futbol turnuvasında oynama imkanınız vardır.

Soccer Star 2022 Futbol indirme konusunda hala şüpheleriniz varsa, size gerçek bir futbol oynadığınızı hissettirme konusunda uzmanlaşmış mobil futbol oyunları destanı olan ücretsiz futbol oyunları SOCCER STAR 'ın ünlü destanının yaratıcıları olduğumuzu söyleyeceğiz. oyun, türk futbol efsanesi ve en iyi futbolcu olma


http://redvelgames.com/
https://www.facebook.com/SoccerStarManager/
https://www.youtube.com/user/redvelgames/

Soccer Star 22 Super Football - QR Kodu

Android Soccer Star 22 Super Football QR Kod

Android için Soccer Star 22 Super Football Ekran Görüntüleri

Soccer Star 22 Super Football Resimleri Soccer Star 22 Super Football Resimleri Soccer Star 22 Super Football Resimleri Soccer Star 22 Super Football Resimleri Soccer Star 22 Super Football Resimleri Soccer Star 22 Super Football Resimleri

Android için Soccer Star 22 Super Football Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın