Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar PC Oyunu

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar, video ve oyun geliştirme şirketi olan NetEase tarafından geliştirilmiş rol türü bir oyun. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya MAC’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur. Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar PC’ye indir!

Efsane serinin efsane oyununa hoş geldiniz. Yüzüğü yeniden ele geçirmeli ve her şeyi yoluna koymalısınız. Acele edin çünkü düşmanlarınızdan önce yüzüğü ele geçirmelisiniz. Eğer geç kalırsanız düşmanlarınız yüzüğü takarak tüm güce sahip olabilir!

Yüzüklerin Efendisi serisinden tanıdık yerler ve tanıdık karakterler içeren oyun keyif verecek bir içerik vaat ediyor. Düşmanlar, korumasız bölgenizden yararlanmak istiyor. Maalesef bir ordunuz yok ama yine de amacınız belli: bölgenizi koruyun ve yüzüğü ele geçirin.

Isengard, Rohan, Gondor, Mordor, Rhun hatta Lothlorien gibi seçenekler arasından tarafınızı seçebilir ve görevlerinize hemen başlayabilirsiniz. Yerleşiminizi inşa edin, genişletin ve yüzüğü kazanmak için elinizden geleni yapın. Etkili savaşlar vermek için birliklerinizi yönetecek bir komutan bulun ve onlara en sevdikleri eşyaları vererek onların saygısını kazanın. Fethettiğiniz bölgelerden ganimetler elde edebilir, vergiler kazanabilir ve böylelikle askerlerinizin becerilerini yükseltebilirsiniz.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın