Empire Universe kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Empire Universe kayıt ol, Empire Universe oyna, Empire Universe video, Empire Universe üye ol, Empire Universe nasıl oynanır, Empire Universe kaydol, Empire Universe Türkiye, Empire Universe tr, Empire Universe online, Empire Universe rehberi, Empire Universe genel bilgiler, Empire Universe bilgi, Empire Universe resimleri, Empire Universe trailer
Looki Games tarafından yayımlanan uzay temalı savaş/strateji oyunu Empire Universe, 3. versiyonuyla yeni grafik ve içeriklere kavuşmuş şekilde oyun severler ile buluşuyor. Türkçe dil desteğiyle hizmet veren oyunu herhangi bir yükleme yapmadan tarayıcınız üzerinden free2play modelde oynayabiliyorsunuz.
 
Uzay gemisi kaptanı olduğunuz oyunda uzayın tek hakimi olmak için mücadele ediyorsunuz. İnsan, ozoid, zuup mosoran, plentrop, magumar, wegan, cyborg ve jamozoid olmak üzere 9 farklı ırk seçimi sunan Empire Universe'de, ırk seçiminden sonra da farklı görünümlere sahip karakterlerden istediğinizi seçebiliyorsunuz.
 
Her ırkın baskın ve zayıf noktaları ile özel yetenekleri bulunurken insan ırkı her alandaki dengeli yapısıyla diğer ırklardan bir adım öne çıkıyor. 
Empire Universe
Dahil olduğunuz güneş sistemindeki diğer gezegenlerle de etkileşime geçebildiğiniz oyunda bu gezegenlere üs kurabiliyor ya da sonda göndererek gezegenlerin doğal kaynaklarından faydalanabiliyorsunuz.
 
Birim ve bina inşaatlarının yanı sıra araştırmalarınızda kullanabildiğiniz titanyum, bakır, demir, alüminyum, silisyum, uranyum, azot ve hidrojen kaynakları oyunda büyük önem taşıyor. Kuracağınız üretim tesisleriyle bu 8 temel ham maddeyi üretebiliyor veya savaş açtığınız gezegenlerden yağmalayabiliyorsunuz. 
Empire Universe Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Empire Universe Facebook Duyuruları:

Empire Universe Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın